May 072011
 

Antalya’nın tanınmış medyumlarımdan Medyum Kuzey Genel seçim sonuçları ve siyasi liderlerin 2011 yılı sonuna kadar siyasi ve sosyal yaşamları ve sağlık sorunlarıyla ilgili kehanetlerde bulundu.

İktidar ve Muhalefetteki partilerin alacakları oy oranları ve Başbakan R. Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve CHP Antalya Milletvekili Adayı Deniz Baykal’ın tarot ve yıldızname falına bakarak kehanetlerde bulunan medyum Kuzey, “Antalya’da birinci CHP olacak Türkiye Genelinde CHP ve MHP ikincilik için büyük mücadele verecekler” dedi.

Genel seçimlerde üç siyasi partinin Antalya’dan çıkaracakları Milletvekili sayısına yönelik kehanetlerde bulunan Medyum Kuzey, ilk olarak CHP’nin Antalya’da birinci parti olacağını, 6 veya 7 Milletvekili çıkaracağını, ikinci parti olarak ta Antalya’da AKP’yi gördüğünü, AKP’nin 5 Milletvekili çıkaracağını ve bu rakamın tarot falında sabit olarak göründüğünü, üçüncü olarakda MHP’yi gördüğünü MHP’nin Antalya’da iki veya üç milletvekili çıkaracağını ancak CHP ve MHP arasında bu bir milletvekiliği için sonuna kadar büyük bir çekişme yaşanacağını söyledi.

Üç siyasi partinin Türkiye Genelindeki alacakları oy oranı ve seçim sonuçlarına yönelik kehanetlerde de bulunan Medyum Kuzey AKP’nin % 40 oranında bir oy alıcağını ve birinci parti olacağını ikincilik konusunda da MHP ve CHP arasında kıyasıya bir mücadelenin yaşanacağını, çok az farkla MHP’ yi ikinci parti olarak gördüğünü söyledi.

Başbakan yükseliş dönemine giriyor, Baykal CHP’nin tekrardan başına geçebilir, Kılıçdaroğlu ailesini Düğün bekliyor

Liderlerin 2011 yılı sonuna kadar siyasi, sosyal ve sağlık yaşamlarıyla ilgili kehanetlerde bulunan Medyum Kuzey, ilk olarak Başbakan R. Tayyip Erdoğan ile ilgili kehanetlerini sıraladı.

Başbakanımızı yılın ilk yarısına göre daha hareketli ve başarılı günler bekliyor. Doğru kararlar ve başarılı adımlar atarak yükselişini devam ettirecek. Dış ülkelerden biriyle çok önemli bir anlaşma yapılacak ve bu anlaşma sonucunda olumlu yönde çok önemli gelişmeler olacak. Başbakanımız sağlık yönündende biraz sıkıntı yaşayabilir, özellikle kalp ve solunum yollarıyla alakalı sıkıntılar başbakanımızın biraz canını sıkabilir.

CHP Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu yılın son çeyreğinde büyük sıkıntılar bekliyor. Maddi kaynaklı büyük bir gerilim yaşaması muhtemel görünüyor. Yabancı siyasi liderlerle görüşmeler yapılacak ve bu yaşadığı sıkıntıları atlatmasına bu görüşmelerin büyük yararı olacak. Ayrıca Kılıçdaroğlu ailesi bu yıl nişan veya düğün hazırlığı yapabilirler. Sağlık yönünden de bu yıl sonuna doğru tansiyonla alakalı sorun yaşayabilir.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli siyasi olarak 2012 mart ayı sonuna kadar olan süreçte çeşitli karalama kampanyaları iftiralara maruz kalabilir. Dini konularla ilgili yurt dışından bir kişiyle bir sıkıntı yaşayacak ve geçmişte yaşanan bir olay tekrar gündeme gelecek. Ayrıca uzan zamandır dargın olduğu önemli bir liderle uzun bir yolculuk yapacak ve bu yolculuk esnasında o liderle barışma durumu görünüyor. Sağlık yönünden de kalpte ritim bozukluğu sıkıntısı yaşama ihtimali yüksek.

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykalı ise siyasi olarak başarılı bir dönem bekliyor. Siyasi olarak yeni atılımlar yeni hedefler görünüyor. Makam, koltuk, tekrardan bir başkanlık durumu olabilir. Fakat siyasi olarak yıl sonuna doğru siyasi bir grup yada kişi tarafından ihanete uğrayacak ve bu ihanet dengesini bozacak. Baykal dini konularda da çeşitli çalışmalar yapabilir, sağlık yönünden ise yapılan bir hatadan kaynaklanan kazadan dolayı sağlık sorunu yaşayacak.

Antalya (AHA) 07.05.2011, Hüseyin ERGİN

 

Medyum Kuzey'e katılıyormusunuz?

 • Evet (82%, 31 Oy)
 • Hayır (16%, 6 Oy)
 • Ben böyle ÅŸeylere inanmam (3%, 1 Oy)

Toplam katılan: 38 kişi

Loading ... Loading ...

  19 Responses to “Medyum KUZEY’den Seçim Kehanetleri”

 1. medyum kuzey dediyse inananırım. hayatım boyunca fal a ayrı bir inancım olmuştur ve bir sürü medyumla karşı karşıyaya geldim ama medyum kuzey gibi birisini görmedim iyi ki varsın kuzey ve her zaman arkandayım

 2. kesin söyledikleri gibi çıkacak kuzey senden cok korkuyorum her dediği çıkarmı bir insanın yaaaaa ama hayatım boyunca gördugum en iyi medyumlardansın iyi ki senınle tanısmısım canım benım ve sana katılıyor basarılarının devamını dilerimmm ii çalışmalar

 3. medyum kuzeye sonuna kadar katılıyorum… hislerine sonuna kadar güveniyorum… güllükde bulunan fal çatı cafeye çevremdeki tüm insanları göndermeye devam ediyorum.. ayrıca sana gönderdiÄŸim tüm arkadaÅŸlarım senden çok çok memnun hepsi senden çok ÅŸaÅŸkın bir ÅŸekilde çıkıyor.. iyiki varsın ve iyiki antalyadasın….

 4. ÅŸuana kadar baktırdığım en iÅŸin ustası,bu iÅŸi ilmi olarak yapan tek medyum… umarım daha baÅŸarılı haberlerini duyarım…

 5. açıkçası bu fal işine hiç inanmazdım ama bi şekilde medyum kuzeyle karşı karşıya geldim ve bir fal baktırdım sonrası ise o masadan kalkarken bacaklarım titriyordu ve fal bağımlısı gibi bişi oldum geçmişime dair söyledikleri şeylerle şok oldum geleceğe dair söyleyip yaşayıncada bağımlısı oldum teşekkürler kuzey sana inanıyoruz

 6. henüz sadece tarot falına baktırdım söyledikleri hayatımla bire bir uygundu.. özelikle eÅŸimin direk ismini söylemen beni çok ÅŸaşırttı… en yakın zamanda su ve yıldız name falımada baktıracağım bakalım neler söyliyeceksin… sabırsızlıkla sana geleceÄŸim günü beklıyorum.. tek ÅŸikayetim çok meÅŸkulsun :)

 7. Medyum Kuzeyle çok bilinen bir markanın etkinliğinde tanıştık ilk anda söledikleriyle okadar şaşırttıki beni ertesi gün hemen gidip sorularımı sormak istedim.Gerçekten yorumlarında çok başarılı.İstanbula gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

 8. kesinlikle kuzey ne derse doğrudur..arkandayım tatlımmmm

 9. kesin söylediği gibi çıkacak bir insanın her dediği çıkarmı yaa bana söyLediği herşeyi bir bir yaşadım iyiki tanımışım seni :) hayatım boyunca gördugum en iyi medyumlardansın faLa inanma faLsızda kaLma diyenLerdendim ama senLe tanıştıktan sonra medyum kuzey varsa hayatında faLa inan faLsız kaLma diyenLerdenim. tek kötü yanı var antaLyaya gittin ve bizi sensiz bıraktınn.. :( başarıLarının devamını diLerim tatLım mucksss

 10. Kuzey ‘e katılıyorum bu söyledikleri de çıkarsa hiç ÅŸaÅŸmam :))))))))

 11. cok begeniyorum , ve yuzundeki tebesumu unutamam, falima baktiginda o kadar icten bakti ki sasirdim, hic agzimi acmadan oturdum ve bana sirayla herseyi soyledii, sustum dedim belki saka bu, baktim hakaten en giizli olan seyleri soyledi, o zamandan berri inaniorum, herkes biseyler soler belki yaalan ben ilgilenmiorum ama kuzeyin soylediklerii aklimda hala cunku benim hayatim deistii , iyiki tesadufen o cafeye gittim iyiki tanimisim kuzeyi :)

 12. oo süper yapıyor bu iÅŸi 3 gun önce gitti ben oraya…hala ÅŸaÅŸkınlık içersinde benn birdahaki turkiye iznimde tekrar gelicem kuzey yanına seni seviyorum kuzey iyi o cafede seni tanımışımm…. ı love u muck herzaman sana katılıyorum ……….

 13. medyum kuzeyyyy yeter artık istanbula gellll hem çok özledik hemde sana çok ihtiyacımız varrr ….

 14. kuzey bey size her konuda katılıyorum çünkü size yürekten inanıyorum.ayrıca sizden yardım istiyorum kocamı bana aşık edin onu bana bağlayın lütfen yalvarıyorum size.kocamı çok seviyorum ama o beni hiç sevmiyor sürekli beni eziyor bana yasaklar bırakıyor nolursunuz bana yardım edin.evliliğim huzur içinde yürüsün istiyorum

 15. merhaba en sonunda size istanbulda fal bakırma ÅŸansını yakaldım.. daha önceki telefon bakımlarınızdanda çok memnun kaldım ancak yüz yüze baktığınızda beni daha çok ÅŸaşırttınız.. özelikle o nokta atışlarınızla dudak ısırttınız diye bilirim hiç abarmadan söylüyorum kı 42 yasındayım ben böyle biÅŸi görmedim… bana çok yadımcı oldunuz.. gireceÄŸim davalardan tutun cocuklarımın okul yasantılarına kadar eÅŸimin adına kadar ortagımın ismine kadar hepsini tek tek söylediniz … insallah yine istanbula yolunuz düşer ve yine görüşürüz… hisslerinize çok güveniyorum… saÄŸlıcakla kalın allah sizi başımızdan eksik etmesin… genç ama hissleri kuvveli medyum arkadasım tekrar saygılar ve sevgiler size…

 16. yaklaşık 22 yıldır büyüden uğursuzluklardan kurtulamadım çok yerde gezdim hepsi. yalan.. kimsenin 1 faydasını görmedim..birde seni deneyeceğim. kısmetse.. kuzey.. yerin tam olarak nerde yazarmısın..

 17. Yaklaşık 6 ay evvel kardeşim ve yeğenimle su falı baktırmıştık ve her üçümüzde hala ogünkü duyduklarımızla meşgulüz ancak size tekrar ulaşmak istediğimizde Ankarada bulabileceğimiz bilgisi verildi.Lütfen size tekrar nerede ve nasıl ulaşabiliriz?Sağlıkla kalınız.

 18. Bizim ekreme bak yaa çok şaşrdım gerçktennnnn:) istanbula gelsede bizede baksaaa değerini bilemedikkk :)

 19. ben şunu bilir şunu söylerim efendiliğyle duruşuyla kalıtesiyle bir numaradır. okadar kıskanc insan bulaştıkı okadar medyumların gazabına duşurulmeye calısıldıkı ama hiç biri amacına ulasamadı. kediler her zaman ulaşamadıgı ciğere mumdar dermiş bence kuzeycim sanada aynen bu şekilde yapıldı. ama sen okadar temiz kalpli iyi yüreklısın ki kim sana ne yaparsa iki katını yapıyor kimi canıyla kimi ailesiyle kimide hayatıyla ödüyor ben buna bire bir şahidim. sen şu antalyada gördüğüm en iyi medyum en iyi yaşam kocusun. ve en kalitelisisin. şunu unutma ben bunları bir övgü iltifat olsun diye söylemiyorum sen cidden işini hakkıyla yapan birsisin ve o kazandıgın para sana ananın ak sütü gibi helal olsun. sevgi ablan seni çok seviyor her zaman yanındayız yakısıklı kardeşim.

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>